Clash Of The Stars 7: Kompletní výsledky!

Clash Of The Stars 7Máme za sebou další galavečer Clash Of The Stars ve kterém si připsali vítězství Lady Dee, Baba Jaga, Bertík a hlavní zápas ovládl Jaromír Soukup! Kaňkou na kráse bylo napadení Tadeáše Veselého fanouškem! Galerie v článku!

Sedmý turnaj organizace Clash Of The Stras 7 odstartoval MMA duel Michal „Psycho“ Peštuka vs Filip Procházka, ve kterém jasně dominoval Peštuka, když už v prvním kole dostal Procházku na zem a následně tvrdými údery rychle dokončil. Druhý zápas dokázal ve váze do 70 kilogramů ovládnout Daniel Bek alias Justbekis, který ve druhém kole ukončil „Alekyho“ Aleše Gottwarda. Rychle skončil také třetí duel, ve kterém Jan Rybka po několika sekundách ukončil „Krále Pabla“ Lukáše Bartoše.

Jan Rybka vs Král Pablo

Do čtvrtého zápasu nastoupila někdejší dětský hvězda pořadu Ano Šéfe „Kluk s kamením“ Ondřej Untermüller, který se střetl s Ladislavem Galem alias Kukismanem. Velmi vyrovnaný tříkolový zápas nakonec rozhodli dva stržené body na straně Kluka s kamením a Kukisman tak vyhrál na body.

Ladislav Gal vs Ondřej Untermüller

Pátý zápas nabídl tvrdý souboj ve váze do 100 kilogramů Elmo Moravec vs Petr Reif alias Maniac Cop. První kolo jasně ovládl Elmo a vypadalo to na brzký konec Maniac Copa. Jenže Reif ve druhém kole sešlápl plyn a kolo si připsal na sebe. Nakonec rozhodlo až vyrovnané třetí kolo, po kterém se rozhodčí přiklonili na stranu Elma, který si tak připisuje cenné vítězství.

Elmo Moravec vs Petr Reif

Souboj pornohereček „Lady Dee“ Drahomíra Jůzová vs Nikola Lauberová měl být velmi očekávaný. Mezi oběma herečkami to vřelo i na tiskových konferencích, kde dokonce Lauberová vylila na Jůzovou výkaly a ta byla ponížená v přímým přenosu. Nakonec byl souboj jen pár minut před začátkem zrušen, protože Lauberová odmítla do zápasu nastoupit. Nicméně se narychlo našla náhradnice Eliška Kovaříková o které moc nevěděli ani pořadatelé, ale chtěli pro Jůzovou zachránit alespoň zápas, aby mohla zúročit náročné týdny přípravy. Zápas začal hodně aktivně, ale postupně ztrácel tempo a Lady Dee si dokráčela pro bodové vítězství.

Drahomíra Jůzová vs Eliška Kovaříková

Do sedmého zápasu nastoupili Dan Bayer a Alex Zach, kteří změřili síly ve váze do 70 kilogramů. Oba bijci předvedly skvělý a tvrdý výkon, ale lepším mužem v kleci byl Zach, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole. V dalším zápase se představili David „Čonny“ Čonka a Jakub Kroka, kteří si na tiskovkách nic nedarovali a několikrát se i poprali. Zápas však skončil už po několika vteřinách, když Čonka svého soupeře dostal nekompromisně na zem a tam jen uškrtil.

David Čonka vs Jakub Kroka

Ondřej Bihary alias Gappa se měl původně střetnout s akvizicí organizace Clah Of The Stars Janem „Diegem“ Kotlárem, jenže Diego včera oznámil, že má zdravotní problémy, kterému nedovolí nastoupit do zápasu a promotérům se nakonec podařila najít náhrada, kterou se stal Bartoloměj „Bertík Girga. Gappa byl v zápase na 5 vítězných bodů obrovským favoritem, ale v zápase svou roli nepotvrdil. Bertík jej čtyřikrát v řadě vytlačil ze středového kruhu a atakoval takzvaného kanára. Nakonec Gappa dokázal jedno Bertíka překonat a připsal si jeden bod. Následně opět vyhrál Bertík a připsal si tak velmi důležitou výhru.

Bartoloměj Girga vs Ondřej Bihary

Devátý zápas večera otevřeli zápasnice do 55 kilogramů podle pravidel K1 Denisa „Denča“ Ryndová a Petra „Inked Dory“ Úradníčková. Denča v kleci jasně dominovala ve všech aspektech boje a svou soupeřku zdemolovala 2 druhém kole, kde ji po tvrdých úderech poslala k zemi. Do dalšího duelu naskočil bývalý válečník největší organizace Oktagon Václav „Baba Jaga“ Mikulášek a Patrik „Žralok“ Hübler, který na posledním galavečeru k údivu celé O2 Universum sestřelil Reného „Rendyse“ Blahovskýho. Zápas nabídl jednoznačnou záležitost, ve které podle predikcí dominoval Mikulášek. Žralok však vydržel neskutečné bomby a kopy a prohrál se vztyčenou hlavou.

Václav Mikulášek vs Patrik Hübler

„Gangstaboy“ Tadeáš Veselý byl napaden při nástupu do klece fanouškem a celý galavečer byl na několik minut přerušen a Veselý musel být ošetřován zdravotníky a následně musel být na nosítkách odnesen do sanitky. Takové situace by se neměli na takových galavečerech stávat a Clash tuto situaci hodně podcenil. Zápas tak musel být zrušen. Promotér Tomáš Le Sy potvrdil, že byl útočník předán policii. V hlavním předzápase se představili podle pravidel Underground do 57 kilogramů Dominika Elisherová alias Mína a Lada Kašparová alias Laduška. Mína předvedla naprosto dominantní výkon a Ladušku vymazala už v úvodním kole.

Dominika Elisherová vs Lada Kašparová

V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkali spolumajitel televize Barrandov a bývalý profesionální boxer Jaromír Soukup a nevyzpytatelný „Psychopat“ Aleš Bejr. Čtyřiapadesátiletý Soukup v minulosti získal také český titul v boxu, ale mírným favoritem zápasu byl o osm let mladší bývalý kulturista Bejr. Zápas začal Bejr hodně zběsile a začal na Soukupa vyvíjet obrovský tlak, ten se však z problémů dostal a začal Bejra přesně trefovat. To se Bejrovi nelíbilo a zatlačil Soukupa na pletivo kde ho obdaroval několika hlavičkami a byl mu stržen bod. Zápas však pokračoval jen chvilku a Bejr měl opět zkrat chytil Soukupa do kravaty a složil ho k zemi. V tu chvíli už nebyl důvod aby zápas pokračoval a rozhodčí bývalého kulturistu diskvalifikoval.

Jaromír Soukup vs Aleš Bejr

další galavečer Clash Of The Stars se bude konat v červnu v ostravské Ostravar Aréně a můžeme se těšit na Karlose Bendu, Žraloka, Snejkse a mnoho dalších. Galavečer se vyprodal během pár hodin a jedná se tak jednoznačně o nejrychleji vyprodaný galavečer organizace.

Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
Kompletní výsledky

MMA / 84 kg
Michal Peštuka – 1. kolo TKO
„Psycho Michal“
🆚
Filip Procházka

MMA / 70 kg
Daniel Bek – 2. kolo TKO
„Justbekis“
🆚
Aleš Gottward
„Aleky“

MMA / Bez rozdílu vah
Jan Rybka – 1. kolo TKO
🆚
Lukáš Bartoš
„Král Pablo“

MMA / 77 kg
Ladislav Gal – Na body
„Kukisman“
🆚
Ondřej Untermüller
„Kluk s kamením“

MMA / 100 kg
Elmo Moravec – Na body
🆚
Petr Reif
„Maniac Cop“

MMA / 55 kg
Drahomíra Jůzová – Na body
„Lady Dee“
🆚
Eliška Kovaříková

MMA / 70 kg (Bez kopů)
Alex Zach – 2. kolo SUB
🆚
Dan Bayer

MMA / 93 kg
David Čonka – 1. kolo SUB
„Čonny“
🆚
Jakub Kroka

Sumo / Bez rozdílu vah
Bartoloměj Girga – Na body 5:1
„Bertík“
🆚
Ondřej Bihary
„Gappa“

K1 / 55 kg
Denisa Ryndová – 2. kolo KO
„Denča“
🆚
Petra Úradníčková
„Inked Dory“

MMA / 93 kg
Václav Mikulášek – 3. kolo TKO
„Baba Jaga“
🆚
Patrik Hübler
„Žralok“

MMA / 120 kg – ZRUŠENO
Miroslav Loner
„Fayne“
🆚
Tadeáš Veselý
„Gangstaboy“

Underground / 57 kg
Dominika Elisherová – 1. kolo TKO
„Mína“
🆚
Lada Kašparová
„Laduška“

Box / 93 kg
Jaromír Soukup – 1. kolo DQ
🆚
Aleš Bejr
„Psychopat“