Mikulášek knockoutoval v 1. kole Viszlaye!

Václav MikulášekČeský bijec „Baba Jaga“ Václav Mikulášek dokázal na galavečeru Oktagon 41 v Liberci brutálním kolenem v prvním kole ukončit Slováka Matyase Viszlaye!

15.4.2023 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Václav Mikulášek 🇨🇿🆚🇸🇰 Matyas Viszlay
1. kolo KO

Čerstvě pětatřicetiletý český zápasník „Baba Jaga“ Václav Mikulášek se loni na začátku prosince dočkal po čtyřech prohrách v řadě konečně výhry, když na galavečeru Oktagon 37 ukončil v první, kole českého bijce Petra Bartoňka. Následně si dal 30. prosince v pražské O2 aréně box, ve kterém vybodoval Slováka Gábora Borárose.

Dnes večer se představil na galavečeru Oktagon 41 v Liberci a navázal na výtěžnou vlnu posledních duelů i když začátek se mu příliš nepovedl. Viszlay hned na začátku kola Mikuláška hodil a čtyři minuty českého bijce kontroloval. Následně však oba borce postavil rozhodčí a zápas se úplně otočil.

Nejdřív Mikulášek tvrdou levou přední Viszlaye trefil a ten šel dolů, kde ho český bijec obdařil dalšími údery. Poté se zápas dostal opět do postoje a Mikulášek vytasil brutální koleno na spodek a Slovák šel k zemi podruhé a naposledy. Český válečník si tak k narozeninám nadělil velmi cenné vítězství.

Václav Mikulášek