MF & DAZN 3: Rahman vs Belfort!

Hasim Rahman vs Vitor BelfortStreamovací služba DAZN a Misfits Boxing připravují již třetí galavečer MF & DAZN: X Series 003. Hlavním duelem večera bude zápas Vitor Belfort vs Hasim Rahman!

19.11.2022 – Austin, Texas, USA
MF & DAZN: X Series 003
Vitor Belfort vs Hasim Rahman
Přímý přenos na DAZN!

První galavečer s názvem MF & DAZN: X Series 001 se konal 27.srpna ve vyprodané londýnské O2 aréně. Akce měla neskutečně veliký finanční úspěch jak díky vyprodané hale, tak velkému prodeji PPV. Streamovací platforma DAZN tak bude tyto galavečery streamovat pravidelně.

Denn The Great vs Walid Sharks

Na zmíněném galavečeru britský rapper KSI vlastním jménem Olajide William Olatunji knockoutoval v boxerských exhibicích dva soupeře. Nejdříve jiného rappera Brandona Scotta alias Swarmza a poté také o 15 kilogramů lehčího mexického boxera Luise Alcaraze Pinedu. Duely samozřejmě měli k boxu hodně daleko, ale podle ohlasů mají lidé o tyto galavečery zájem.

Fangs vs Gargies

Další taková akce se uskutečnila 15. října v Utilita aréně v Sheffieldu. V ringu se na MF & DAZN: X Series 002 měl utkat syn bývalého světového šampióna Hasim Rahman Jr. s bývalým zápasníkem UFC Vitorem Belfortem.

Nicméně zápas se nakonec přesunul až na třetí galavečer požádaný v americkém Austinu MF & DAZN: X Series 003. Vitor Belfort loni v září v exhibici tvrdě knockoutoval legendárního šampióna těžké váhy Evandera Holyfielda a tentokrát si chce smlsnout na mladým Rahmanovi.

Vitor Belfort vs Evander Holyfield