Chisora: Joshua s Furym boxovat nemohl!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3Britský boxer prozradil, proč nemohl Anthony Joshua boxovat s Tysonem Furym. Podle jeho slov šlo o sponzory a promotéry!

„AJ nemohl jít do zápasu s Furym, protože tam bylo spousta komplikací se sponzory, ale také s promotéry. Sportovci chtějí vždy bojovat, chtějí vyhrávat, ale největší problém tvoří lidé z byznysu, kteří jsou okolo Vás a dělají vše proto, aby vydělali a když nevydělají tak ani vy“. Řekl Dereck Chisora.

„Manažeři a promotéři překážejí, ztěžují to co milujeme nejvíc. Dokonce i tento boj a smlouva mě vystresovaly tak, že mě málem bouchla hlava. Lidé si vždycky myslí, že uspořádat velký boj je snadné. ale tak to rozhodně není“. Pokračuje Chisora.

„Pořád slýchávám z každé strany, proč ten boxuje s tím a proč si tenhle vybral tohodle. Sakra my si nevybíráme a je strašně těžké domluvit zápas. Sponzor řekne nějaké podmínky, promotéři si staví své podmínky a teď v tom lítáte měsíc a pak k žádné dohodě třeba ani nedojde a já se chci pak rozeběhnout proti stěně“. Zakončil Chisora.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) má před sebou završení trilogie s úřadujícím šampiónem těžké váhy Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO). Dva předchozí zápasy Chisora prohrál. V roce 2011 na body a v následné odvetě v roce 2014 jej Fury ukončil v desátém kole.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3