Fury vs Chisora 3: 50 tisíc vstupenek prodáno za 24 hodin!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3Ačkoliv je pro spoustu fanoušků třetí duel mezi úřadujícím šampiónem těžké váhy Tysonem Furym a Dereckem Chisorou zbytečný, tak v Anglii se lístky prodávají velice dobře!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora 3
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená britská a světová jednička „The Gypsy King“ Tyson FURY (32-0-1, 23 KO) a britská pětka a světová devítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-12-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Britský promotér Frank Warren oznámil, že za prvních 24 hodin bylo prodáno 50 tisíc vstupenek na galavečer Fury vs Chisora 3. Zápas bude vrcholem 3. prosince na stadiónu Tottenham Hotspur Stadium. Celek se na stadión vměstná přes 60 tisíc fanoušků, takže se dá očekávat, že bude brzy vyprodáno.

Čtyřiatřicetiletý úřadující světový šampión organizace WBC získal pás před dvěma lety, když v odvetě dokázal porazit amerického boxera Deontaye Wilder, kterého vyprovodil v sedmi kolech. Poprvé titul obhájil loni v říjnu, kdy s Wilderem završil trilogii výhrou v jedenáctém kole.

Druhá obhajoba přišla letos v dubnu, kdy se na domácím galavečeru ve Wembley utkal s krajanem Dillianem Whytem. Fury v zápase jasně dominoval a Whyta ukončil již v sedmém kole. Nyní ho čeká obhajoba číslo dva a do cesty se mu již potřetí postaví Dereck Chisora.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Osmatřicetiletý Chisora v zápasech předvádí skvělé výkony a ačkoliv prohrál s Oleksandrem Usykem a dvakrát s Josephem Parkerem, tak zápasy byly v jeho podání skvělé. Naposledy stál v ringu letos červenci, kdy dokázal v těžkém duelu vybodovat bulharskou kobru Kubrata Puleva.

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole. Na galvečeru bude také obhajovat světový titul WBA Daniel Dubois.

Jihoafrický boxer Kevin Lerena (28-1-0, 14 KO) se dostal do hledáčku promotérů Daniela Duboise (18-1-0, 17 KO) poté, co britská boxerská asociace BBBofC nepochopitelně neschválila jako soupeře Australana Lucase Browna (31-3-0, 27 KO) z důvodu jeho věku a rozdílných kvalit. Dubois získal klasický světový pás WBA ve svém posledním duelu letos v červnu s Američanem Trevorem Bryanem.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3