RFA 5: Hron, Sivák a další!

RFA 5Již příští týden otevře své brány galavečer organizace RFA s pořadovým číslem 5, který se bude konat v Brně. Hron, Sivák, Brichta, Růžička a mnoho dalších opět v akci!

29.10.2022 – Městská hala Vodova, Brno, ČR
RFA 5
Start v 19:00
Vstupenky v síti PredpredajSK
Stream: PPV na RealsportTV
Přímý přenos na VOYO!

Souboj dvou světově uznávaných MMA bojovníků jako na podnosu. Alexander Butenko a Carlos Prater s více než 100 zápasy na kontě přinesou do Brna zkušenosti ze zahraničních elitních lig.

„Bad Boy“ Václav Sivák bude také na galavečeru RFA. Stále neporažený válečník bude mít možnost v Brně vybojovat svou už 20. výhru v řadě. A to je pro věrné fanoušky K1 obrovské lákadlo.

Václav Sivák

To co chtěl, to dostal. Vojtěch Garba se opět postaví proti ostřílenému bojovníkovi, kterému patří 83. příčka ve světovém žebříčku. Bruce Souto prověří ostravského reprezentanta, zda je připraven ke vstupu do žebříčku TOP 100.

Dvě super hvězdy ve svých disciplínách chystají ze sebe vypustit na RFA 5 to nejlepší za poslední roky. Leo Brichta a Tadeáš Růžička jsou jistě zárukou toho, že se bude o této akci v komunitě nadšenců bojových sportů ještě dlouho mluvit. V aréně Vodova nebudou tedy chybět souboje domácí špičky jako Ladislav Krištůfek nebo Jan Fajk.

RFA 5