Martin: Knockoutuju Andersona!

Charles Martin vs Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Charles Martin se před duelem s vycházející hvězdou Jaredem Andersonem hodně věří a chtěl by opět získat světový titul!

1.7.2023 – Huntington Center, Toledo, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇺🇸 Charles Martin
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká pětka a světová jednatřicítka „Big Baby“ Jared ANDERSON (14-0-0, 14 KO) a americká osmička „Prince“ Charles MARTIN (29-3-1, 26 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v americkém Toledu!

„Znovu otřesu světem a dojdu na vrchol. Vždycky jsem říkal, že budu bojovat s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Když nemůžu bojovat s nejlepšími bojovníky své generace, budu bojovat alespoň s nejlepšími bojovníky mladé generace“. Říká bývalý šampión těžké váhy.

„Jsem připraven na Andersona a jsem ho připraven ho knockoutovat. Mám jasný cíl. Chci znovu získat titul mistra světa v těžké váze, takže musím Andersona zastavit na cestě k dosažení toho, co jsem chci i já a ukážu mu mojí školu“. Dodává sebevědomě Charles Martin.  

Charles Martin

Reakce třiadvacetiletého boxera na sebe nenechala dlouho čekat. „Tohle je můj večírek u mě doma, a nenechám nikoho, aby mi tuhle show zničil. Jdu si za dalším vítězstvím“.  Reagoval rodák z Toleda Jared Anderson.

Třiadvacetiletý Jared Anderson naposledy boxoval na začátku dubna, když na domácím galavečeru vyprovodil ve třech kolech Dominikánce George Ariase (18-1-0, 7 KO). Nyní ho ho čeká další duel a 1. července se měl původně utkat s neporaženým Kazachem Zhanem Kossobutskiym (19-0-0, 18 KO).

Kossobutskiy však měl nečekané problémy s vízy a musel deset dní před zápasem odstoupit. Promotéři celkem rychle našli náhradu, kterou bude právě sedmatřicetiletý Charles Martin, který v roce 2016 získal výhrou nad Vyacheslavem Glazkovem uvolněný světový titul organizace IBF. O pás však přišel hned při první obhajobě o tři měsíce později, kdy ho ve dvou kolech vyprovodil Anthony Joshua.

Jared Anderson vs George Arias