Kownacki: Pokud prohraju, tak skončím!

Adam KownackiJiž zítra se na galavečeru v New Yorku vrací mezi šestnáct provazů Polák Adam Kownacki. Na výhru si věří, ale v opačném případě je připraven profesionální kariéru ukončit!

24.6.2023 – Madison Square Garden, New York, USA
Těžká váha
Adam Kownacki 🇵🇱🆚🇺🇸 Joe Cusumano
Přímý přenos na DAZN!

Polská jednička a světová sedmatřicítka „BabyFace“ Adam KOWNACKI (20-3-0, 15 KO) a americká dvaadvacítka Joe CUCUMANO (21-4-0, 19 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v New Yorku!

Bude to velmi důležitý souboj. Musím nejen vyhrát, ale také předvést svůj nejlepší výkon“. Řekl polský boxer v rozhovoru pro Polsat Sport, před zítřejším duelem s Američanem Joe Cusumanem.

„Pokud nevyhraju nebo nebudu se svým výkonem spokojený, tak to bude pravděpodobně můj poslední zápas. Měl jsem však opravdu dobrou přípravu, takže si myslím, že v ringu uvidíte moji opravdu dobrou verzi a věřím, že fanoušci i já budeme spokojení. Během příprav jsem měl po boku Jarrella Millera a Lawrence Okoliho, takže to byly opravdu těžké sparingy“. Dodává Kownacki.

Čtyřiatřicetiletý polský boxer Adam Kownacki za poslední tři roky odboxoval pouze 3 zápasy a všechny prohrál. Nejprve ho dvakrát před limitem ukončil skoro odepisovaný „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-3-0, 20 KO) a naposledy loni v červenci také turecký boxer „The Iceman“ Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO), který jej porazil na body.

Adam Kownacki vs Joe Cusumano

Kownacki se vrátí již zítra a jeho soupeřem bude na newyorském galavečeru stejně starý Američan s italskými kořeny Joe Cusumano. Ten v minulosti držel americký titul WBC, ale jinak nemá zdaleka takové zkušenosti jako polský boxer.

Robert Helenius vs Adam Kownacki