Canelo podepsal smlouvu s PBC!

Saul Alvarez vs Jermall CharloMexický šampión oznámil, že podepsal smlouvu s promotérskou skupinou Premier Boxing Champions na tři zápasy. Ten první se bude konat 16. září s Jermallem Charlem!

Dvaatřicetiletý mexický boxer „Canelo“ Saul Alvarez (59-2-2, 39 KO) oznámil, že podepsal smlouvu na tři zápasy s Premier Boxing Champions. První duel v rámci této smlouvy se odehraje 16. září, kdy se Alvarez střetne s neporaženým americkým boxerem Jermallem Charlem (32-0-0, 22 KO). Zbylé dva duely jsou předběžně plánované na příští rok v květnu a září.

Duel bude v super střední váze a v sázce tak budou Alvarezovy tituly WBA super, WBO, IBF a WBC. Canelo všechny pásy v divizi sjednotil v listopadu 2021, kdy jasně ovládl zápas s Američanem Calebem Plantem (22-2-0, 13 KO), kterého ukončil na galavečeru v Las Vegas v jedenáctém kole.

Na druhé straně třiatřicetiletý americký šampión „Hit Man“ Jermall Charlo získal v minulosti světové tituly ve dvou váhových kategoriích. Od roku 2015 držel světový titul organizace IBF v super velterové váze a od června 2019 má titul WBC ve střední váze. V září se tak pokusí ovládnout i třetí váhovou divizi.

Saul Alvarez vs John Ryder