Makhmudov: Jdu lovit dalšího nepřítele!

Arslanbek MakhmudovNeporažený ruský knockouter Arslanbek Makhmudov před sobotní bitvou s Raphaelem Akpejiorim věří, že ho další výhra posune blíže k souboji o světový titul!

1.7.2023 – Huntington Center, Toledo, USA
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇳🇬 Raphael Akpejiori
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená ruská jednička a světová osmnáctka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (16-0-0, 15 KO) a neporažená nigerijská dvojka a světová osmdesátka Raphael AKPEJIORI (15-0-0, 14 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na americkém galavečeru v Toledu!

„Akpejiori je velmi dobrý boxer, dokonce vyšší než já, ale to pro mě není problém. Nedávno jsem se utkal s Mariuszem Wachem, který je vyšší a mnohem zkušenější než já a nakonec jsem vyhrál před limitem. Akpejiori umí tvrdě zasáhnout, bude nebezpečný a vyhraje prostě ten, kdo svou práci odvede lépe“. Říká čtyřiatřicetiletý Rus žijící v Kanadě.

„Budu bojovat, jako vždy. Jdu lovit a prostě zničit dalšího nepřítele. Letos se ještě více přiblížím zápasu o světový titul a příští rok už chci v takovém zápasu být. Vím, že je to na dosah a budu mistrem světa“. Dodává odhodlaně Arslanbek Makhmudov

Arslanbek Makhmudov vs Michael Wallisch

„Čelíme skutečnému tvrdému soupeři, který trefuje velmi nebezpečně pravou rukou, ale můj bojovník bode oplácet stejně tvrdě. Arslanbek je komplexnější boxer a to bude jeho hlavní výhoda a rozdíl, který v sobotu rozhodne o vítězi“, Říká hlavní trenér ruského bijce Marc Ramsay.