Jarrell Miller stále doufá, že se utká s Joshuou!

Jarrell Miller vs Anthony JoshuaAmerický dopingový hříšník Jarrel Miller věří, že má šanci se utkat s bývalým světovým šampiónem těžké váhy a slibuje, že ukončí jeho kariéru!

Čtyřiatřicetiletý Americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (26-0-1, 22 KO) se vrátil mezi šestnáct provazů letos v březnu na galavečeru v Dubaji s australským bijcem „Big Daddy“  Lucasem Brownem (31-4-0, 27 KO). Stopadesátikilový bijec zápas nakonec vyhrál, když nejprve Browna poslal v šestém kole k zemí a po dalším útoku přistál v ringu ručník.

Američan tak chytil chuť na velké výzvy a chtěl by se opět utkat s bývalým světovým šampiónem Anthonym Joshuou (25-3-0, 22 KO). S tím se měl již utkat před čtyřmi roky, ale neprošel antidopingovou kontrolou a titulový duel byl zrušen. Miller tak přišel o obrovské peníze a celkově o kredit. Promotér Joshuy Eddie Hearn následně řekl, že s americkým boxerem už nikdy nechce mít nic společného a nebude s ním také nikdy jednat o žádném dalším duelu.

Jarrell Miller vs Anthony Joshua

Nicméně Miller stále doufá, že jeho šance na zápas s Joshuou nejsou úplně ztracené. „Zničím ho a ukončím jeho kariéru! Pošlu ho domů v zabalené kartonové krabici. Není to nic osobního, dluží mi to, když se někdo objeví na mém radaru, stane se mým nepřítelem. Chci ho roztrhat a nic se na tom nezmění. Jsem zpět a chystám se pomstít“, Říká sebevědomě Miller. Šance, že by s ním šéf Matchroom Boxing jednal jsou však mizivé.

Jarrell Miller vs Anthony Joshua