Crews-Dezurn vs Marshall v sobotu o 4 tituly!

Franchon Crews-Dezurn vs Savannah MarshallJiž tuto sobotu bude všechny čtyři světové tituly v super střední váze obhajovat americká šampiónka Franchon Crews-Dezurn. Její soupeřkou bude v Manchesteru domácí Savannah Marshall!

1.7.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Super střední váha
Franchon Crews-Dezurn 🇺🇸🆚🇬🇧 Savannah Marshall
Přímý přenos na Sky Sports

Americká jednička a světová dvojka „The Heavy Hitting Diva“ Franchon CREWS-DEZURN (8-1-0, 2 KO) a britská a světová jednička „Silent Assassin“ Savannah MARSHALL (12-1-0, 10 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO a IBF!

Pětatřicetiletá královna super střední váhy Franchon Crews-Dezurn získala světový titul organizace WBC již v roce 2018, když ve vyrovnaném duelu přetlačila na body Maricelu Cornejo. O rok později se konala odveta  a tentokrát to bylo jednoznačné vítězství na body a získala také světový titul WBO.

Loni v dubnu se střetla ve sjednocující bitvě s šampiónkou zbylých organizací WBA a IBF Elin Cederroos. Franchon Crews-Dezurn předvedla naprosto dominantní výkon a švédskou boxerku vyprovodila na body 97:93 a 2x 99:91. V sobotu má před sebou první obhajobu všech čtyř světových titulů.

Franchon Crews-Dezurn

Do cesty se ji postaví bývalá světová šampiónka střední váhy, jednatřicetiletá britský boxerka Savannah Marshall. Ta loni v říjnu nezvládla sjednocující bitvu s Claressou Shields a poprvé v kariéře prohrála. Následně oznámila přechod do super střední váhy a rovnou může získat všechny pásy.