Magard vs Lopez o titul v Liberci!

Jonas Magard vs Gustavo LopezOktagon se poprvé představí již příští týden v Liberci, kde nás čeká titulová bitva Jonas Magard vs Gustavo Lopez, ale také návrat českého terminátora Karlose Vémoly!

15.4.2022 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Start v 18:00
Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal!
Přímý přenos na OktagonTV!

15. dubna dojde k historicky prvnímu a neskutečně nabitému turnaji Oktagon 41 na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Magard vs Lopez a velký návrat Karlose Vémoly a Ondřeje Rašky.

Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy a mistra trashtalku, dánského „Žraloka“ Magarda, proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi. Magard se vrací po porážce, kterou mu ˇv loňském roce uštědřil v postojovém zápase hvězdný český bijec Václav Sivák.

Jonas Magard

V Liberci se do klece vrací také jedna největších MMA hvězd a legenda Karlos „Terminátor“ Vémola. Tomu se postaví tvrďák Al Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty. Pro Vémolu půjde po vinnou výhru a především o přípravu před květnovou odvetou s Patrikem Kinclem o pás šampióna střední váhy.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nebezpečný Íránec Hosseinpour, který v posledním duelu dokázal vybodovat českého fightera Marka Bartla.

Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů a vítěz Undergroundu Daniel „DeeDee“ Škvor, který se vrací po tvrdé porážce d francouzským bijcem Jorickem Montagnacem, který českého válečníka dokázal sestřelit už v prvním kole.

Daniel Škvor

Polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem se střetne s bulharským bijce Lazarem Todevem, pro kterého to bude debut v největší tuzemské MMA organizaci. Po 2 letech se konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby urputný německý talent Jaime Cordero.