Anderson vs Arias již tuto sobotu!

Jared Anderson vs George AriasAmerický knockouter a Mezinárodní šampión organizace WBO v těžké váze Jared Anderson odstartuje letošní rok již tuto sobotu soubojem s neporaženým Georgem Ariasem!

8.4.2023 – Prudential Center, Newark, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇩🇴 George Arias
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká pětka „Big Baby“ Jared ANDERSON (13-0-0, 13 KO) a neporažená dominikánská jednička „Gentleman“ George ARIAS (18-0-0, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBO!

Třiadvacetiletý americký boxer „Big Baby“ Jared Anderson v roce 2020 a 2021 odboxoval po čtyřech duelech, ale v loňském roce ubral tempo jen na dva zápasy. Nejdříve v srpnu knockoutoval ve druhém kole Miljana Rovcanina a následně v prosinci ve stejném kole Jerryho Forresta a získal Mezinárodní titul organizace WBO.

Letos Anderson plánuje také pouze dva duely a ten první jej čeká tuto sobotu 8. dubna na galavečeru v New Jersey. Skupina Top Rank dlouho se soupeřem otálela než oznámila jednatřicetiletého neporaženého dominikánského boxera George Ariase. Původně se spekulovalo, že by mohl být soupeřem pětatřicetiletý Američan „Jonnie“ Jonathan Rice (16-6-1, 11 KO), ale ten zápas odmítl.

Jared Anderson

George Arias v loňském roce odboxoval pouze jeden duel, když 10. června na galavečeru v americké Veroně s velkými problémy přetlačil na body domácího Američana Alante Greena (10-1-1, 7 KO). Pro Ariase bude souboj s Andersonem první titulový v profesionální kariéře.

George Arias