Lukáš Konečný nabízí zápas Janu Balogovi!

Lukáš KonečnýJan Balog v neděli nenastoupil k duelu s Milanem Procházkou na galavečeru v Brně a následně ještě začal urážet a vyzývat mimo jiné legendu českého boxu Lukáše Konečného. Ten o zápas zájem má!

Čtyřicetiletý boxer Jan Balog před nedělním titulovým duelem s Milanem Procházkou o Český mezinárodní pás ČUBP nesplnil váhový limit o jeden kilogram. Bylo mu dovoleno jít do sauny, aby zkusil přebytečný kilogram vypotit. Nicméně reakce boxera byla taková, že na zápas shodil již 12 kilogramů a víc nemůže.

Jan Balog

Bylo tedy domluveno, že se zápas i tak uskuteční, ale titul bude moci vyhrát pouze Milan Procházka. V případě výhry Jana Baloga, by titul zůstal neobsazen, což je standardní procedura na celém světě. Jenže druhý den přišla zpráva od Balogova trenéra p. Urbana, že mu jeho svěřenec nezvedá telefon a neotvírá dveře od bytu.

Lukáš Konečný

Následně začal český boxer na facebookovým profilu urážet ostatní boxery a to dokonce v několika živých streamech. Na všechny tyto skutky reagovalo vedení českého profesionálního boxu ČUBP a odebralo Balogovi licenci minimálně na jeden rok do 23.8.2023.

Lukáš Konečný

Mimo jiné začal vyzývat také sekretáře České Unie Boxerů Profesionálů a bývalého Evropského šampióna EBU a prozatímního světového šampióna organizace WBO Lukáše Konečného. Ten se nakonec po menším váhaní rozepsal, že by rád vystřelil Baloga z ringu v exhibičním duelu.

Lukáš Konečný

Zde vyjádření Lukáše Konečného na sociálních sítích. „No Jan Balog mě vyzývá na zápas (teda i půlku republiky) … zase 🙂 No a 8.10. máme akci v Brněnském Sonu… Zajímalo by někoho jak ho v exhibici (ofiko zápas mít nemůže) vystřelím z ringu? Byl by to případně předzápas celé akce samozřejmě a za každou vteřinu co vydrží se mnou v ringu pošlu 100,- Kč na charitu! Teda jestli by na zápas pak přijel… vždy hrozí že se zavře doma, nezvedá telefon a nereaguje na zvonění u domovních dveří“ Napsal Lukáš Konečný.

Zde celé vyjádření vedení ČUBP ⇓ČUBP