Luis Ortiz: Wilder Ruize zabije!

Andy Ruiz vs Luis OrtizKubánská jednička a světová osmička těžké váhy Luis Ortiz nedává Andymu Ruizovi sebemenší šanci v případném zápase s Deontayem Wilderem!

„Už výsledek zápasu Wilder vs Helenius mě nepřekvapil. Před zápase jsem říkal, že to pro Wildera bude snadný a rychlý duel a to se také potvrdilo. Byla to jen povinná výhra, za málo práce hodně peněz. Wilder je úplně jiná liga“. Říká kubánský boxer a bývalý světový šampión.

„A stejně tak dopadne i Andy Ruiz. Jsem přesvědčen, že ho Wilder v ringu prostě zabije. Chci aby mi pak dal Ruiz odvetu a tentokrát ho porazím a nebudu mít žádné slitování“. Vyzval Andyho Ruize už čtyřiačtyřicetiletý kubánský „King Kong“ Luis Ortiz.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz

Luis Ortiz (33-3-0, 28 KO) se v minulosti setkal s oběma boxery a jsou to také jediné porážky v kariéře. S Deontayem Wilderem prohrál poprvé v roce 2018 technickým KO v desátém kole a podruhé v odvetě v listopadu 2019 a tentokrát ho Wilder knockoutoval už v sedmém kole.

S Andy Ruizem se střetl ve svém posledním duelu loni v září na galavečeru v Los Angeles. Duel nabídl poměrně vyrovnanou bitvu, kterou nakonec na body ovládl Andy Ruiz a Ortiz si tak připsal třetí porážku kariéry. Aktuálně kubánskému boxerovi patří 8. příčka ve světovém žebříčku těžké váhy.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz