Levej hák speciál 5: Dalibor Vácha!

Proboxing Levej hák - Dalibor VáchaPodcast Levej hák tu je se svým pátým speciálem. V křesle proti moderátorovi Aleši Seifertovi seděl tentokrát spisovatel Dalibor Vácha!

Kdo je vlastně Dalibor Vácha? A proč napsal knihu o legendárním českém boxerovi Vildovi Jakšovi? A kdo byl boxer Vilda Jakš? Viděli jste film Pěsti ve tmě, kde hlavní roli ztvárnil Marek Vašut? Říká vám něco jméno „Česká mlátička „Franta Nekolný? Jak je možné, že tihle kluci boxovali v nejlepších arénách v Evropě (Neměcko, Francie) a někteří z nich i v Madison Square Garden v New Yorku či v Chicagu.

Jaké byly jejich kariéry? Co souboj Jakš vs Thil? Proč skončily jejich kariéry? Vilda Jakš také bojoval proti nacistickému Německu a létal na Wellingtonech a Liberátorech jako palubní střelec, jaký byl jeho osud? Tohle vše a mnoho dalších o knize „Vilda“, o profiboxu první republiky a o mnohé dalším.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák