Bivol vs Arthur o titul WBA v Rijádu!

Dmitry Bivol vs Lyndon ArthurGalavečer v Saúdské Arábii nabídne 23. prosince také titulovou bitvu v polotěžké váze. Úřadujícího šampióna organizace WBA Dmitry Bivola vyzve Lyndon Arthur!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur
Galavečer těžkých vah

Neporažená ruská a světová jednička Dmitry BIVOL (21-0-0, 11 KO) a britská čtyřka a světová čtrnáctka „King Arthur“ Lyndon ARTHUR (23-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Rijádu o světový titul organizace WBA!

Dvaatřicetiletý úřadující šampión Dmitry Bivol získal už v květnu 2016 prozatímní světový titul WBA, když ovládl na body zápas s Felixem Valerou z Dominikánské republiky. O rok později v Monte Carlu proměnil prozatímní titul za standardní světový pás WBA, když knockoutoval v 1. kole Australana Trenta Broadhursta.

Před dvěma lety získal na galavečeru v Manchesteru výhrou nad domácím bijcem Craigem Richardsem konečně plnohodnotný světový titul organizace WBA. Pás následně třikrát úspěšně obhájil, když postupně porazil Umara Salamova, Saula Alvareze a naposledy loni v listopadu také Gilberta Ramireze.

Dmitry Bivol vs Lyndon Arthur

V prosinci ho bude čekat čtvrtá obhajoba a do cesty se mu postaví stejně starý britský boxer Lyndon Arthur. Rodák z Manchesteru získal letos v září světový titul menší organizace IBO, když na galavečeru v Boltonu knockoutoval v desátém kole Argentince Braiana Nahuela Suareze. Tento titul však nebude součástí boje.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin