Pudilová opět prohrála!

Ailin Perez vs Lucie Pudilová
Česká válečnice Lucie Pudilová nestačila na sobotním turnaji UFC Fight Night 232 na argentinskou zápasnici Ailin Perez a prohrála na body!

18.11.2023 – UFC Apex, Nevada, USA
UFC Fight Night 232
Ailin Perez 🇦🇷🆚🇨🇿 Lucie Pudilová
29:27 – 29:28 – 29:28

Devětadvacetileté rodačce z Příbramy se po loňském návratu do UFC nedaří podle představ. Lucie Pudilová se po dvou letech v organizaci Oktagon vrátila loni v srpnu do UFC vítězně, když ve druhém kole ukončila čínskou soupeřku Wu Yanan.

Letos se představila 15. dubna na turnaji UFC on ESPN 44 a do cesty se ji postavila panamská reprezentantka Joselyne Edwards. Pudilová měla navrch, ale i přes snahu nedokázala Edwards ukončit před limitem. Zápas nakonec došel do bodového rozuzlení, kde se překvapivě dva ze tří rozhodčích přiklonili na stranu panamské fighterky, což fanoušci haly nesli nelibě a Edward vypískali.

V sobotu ji tak čekal zápas číslo tři a její soupeřkou byla stejně stará argentinská bojovnice Ailin Perez. Tentokrát však Pudilová tahala za kratší konec a od začátku zápasu byla lepší Perez, která v prvním i druhém kole Pudilovou hodila. Zvrat mohl přijít ve 3. kole, kdy měla Pudilová šanci soupeřku uškrtit, ale nepovedlo se a prohrála na body.

Lucie Pudilová vs Ailin Perez