Levej hák speciál 4: Marek Kudlička!

Proboxing Levej hák - Marek KudličkaPodcast Levej hák tu je se svým čtvrtým speciálem. V křesle proti moderátorovi Aleši Seifertovi seděl tentokrát cutman Marek Kudlička!

Kdo je Marek Kudlička? A co vlastně cutman dělá? Jak se k téhle profesi vlastně dostal? Co si připravuje k zápasům? Jací jsou bojovníci, které tejpuje? Je rozdíl u MMA a u boxu? Jak na cuty? Co s cuty v obličeji, ve vlasech nebo u uší? Jak viděl práci cutmana v zápase Fury vs Wallin? Byl za to oceněn?

Jsou bojovníci, kteří jsou náchylnější k tržným ranám? A připravuje se na ně speciálně? Jak vypadal event K2 Promotions ve Wroclavi? Jaký je Denis Berinchyk? Může se v profiboxu podvádět s rukavicemi nebo s tejpy? Co dělá cutman po zápase? Tyto otázky mnoho dalších se dozvíte v novém speciálau podcastu Levej hák.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák