Lesniak vs Dekýš o polský titul!

Michal Lesniak vs Lukáš DekýšNeporažený český boxer Lukáš Dekýš bojovat o mezinárodní polský titul. Po zisku pásu v super velterové váze a zkusí získat titul také ve velteru. Jeho soupeřem bude Michal Lesniak!

18.11.2022 – Pulawy, Polsko
Velterová váha
Michal Lesniak 🇵🇱🆚🇨🇿 Lukáš Dekýš
Přímý přenos na TVP Sport!

Polská dvojka velterové váhy „Szczupson Pike“ Michal LESNIAK (16-1-1-, 4 KO) a neporažená česká jednička super velterové váhy Lukáš DEKÝŠ (7-0-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní polský titul ve velterové váze!

Jednatřicetiletý polský boxer Michal Lesniak již před třemi lety Mezinárodní titul ve velterové váze získal, když na domácím galavečeru v Polsku ukončil v sedmém kole ukrajinského boxera Vladyslava Gela. Polák má na svém kontě i skalpy dvou českých boxerů.

V září 2020 jasně přeboxoval Miroslava Šerbana a v posledním duelu letos v srpnu vybodoval také plzeňského bijce Josefa Zahradníka. Nyní by si chtěl připsat další české zelené políčko. Do cesty se mu ale postaví jeden z nejlepších českých boxerů Lukáš Dekýš.

Lukáš Dekýš

Pětadvacetiletý český bijec je jedničkou super velterové váhy a českou dvojkou napříč váhami. Dekýš ve svém posledním duelu letos v březnu „vykradl“ Polsko, když jasně vybodoval polského boxera Damiana Kiwiora a získal tak Mezinárodní polský titul v super velterové váze. Příští týden tak může ovládnout další polskou váhovou divizi.

Michal Lesniak vs Lukáš Dekýš