Lawrence Okolie uzavře smlouvu s Jake Paulem?

Jake Paul a Lawrence OkolieNeporažený šampión křížové váhy Lawrence Okolie ukončil spolupráci s manažerskou skupinou 258MGT a zvažuje nabídku od Jake Paula a jeho skupiny MVP!

Devětadvacetiletý neporažený světový šampión organizace WBO „The Sauce“ Lawrence Okolie (18-0-0, 14 KO) nedávno ukončil partnerství s manažerskou agenturou Anthonyho Joshuy 258MGT, která zastupovala jeho zájmy od roku 2017, kdy vstoupil mezi profesionály.

Eddie Hearn prozradil, že se další zápas Okolieho v prvním čtvrtletí příštího roku. Britský boxer momentálně trénuje v Dubaji, kde se udržuje ve formě. Okolie v posledních týdnech obdržel několik zápasových nabídek od Matchroom Boxing, ale nevyužil je. Pod smlouvou s Matchroom Boxing ho váže ještě jeden duel.

Lawrence Okolie a Jake Paul

Eddie Hearn prozradil, že se Okolie očekává návrat do ringu v prvním čtvrtletí příštího roku. Angličan momentálně trénuje v Dubaji na svá další profesionální vystoupení. Okolie v posledních týdnech obdržel několik startovacích nabídek od Matchroom, ale nevyužil je.

Podle posledních informací to vypadá, že Lawrence Okolie možná brzy podepíše smlouvu se skupinou MVP (Most Valuable Promotions) Jake Paula. Ta zastupuje například nespornou šampiónku pérové váhy Amandu Serrano (43-2-1, 30 KO). 

Lawrence Okolie

Okolie a Paul mají k sobě v poslední době hodně blízko. Britský boxer Američana chválil po vzájemných sparinzích a byly spolu také v na galavečeru v Dubaji, kde komentovali duel Tommyho Furyho, který letos vycouval právě ze zápasu s Paulem.

Jake Paul