Leo Brichta bude zápasit v RFA i KSW!

Leo BrichtaBojovníci organizace RFA to v polské KSW pořádně roztočili: Zopakuje Štummerův úspěch také další tuzemská hvězda Leo Brichta?

Český MMA bojovník Josef Štummer má za sebou úspěšnou premiéru v nejlepší evropské organizaci. V polské KSW zdolal Jonatana Kujawy na body a navázal tak na předchozí dvě vítězství dalším. Upravil tak své skóre na 3-0 a svou neporazitelnost si udržel i v polské KSW, což se naposledy podařilo také Dominikovi Humburgerovi.

Dalším bojovníkem nastupujícím v RFA i KSW bude český super talent Leo Brichta. Ten se představil v organizaci RFA čtyřikrát a pod MMA pravidly, která střídal s Real Fight, zaznamenal skóre 3-0-1NC. Tentokrát ho ale čeká velká výzva v podobě bývalého titulového vyzyvatele.

Josef Štummer

Enkláva RFA v nejlepší evropské organizaci
I když MMA v Evropě roste enormním tempem as ním i úroveň jiných organizací, polská KSW má co se týče kvality bojovníků oproti ostatním evropským ligám objektivně stále navrch. Právě proto organizace Real Fight Aréna vysílá své největší hvězdy do Polska. Naposledy to byl Josef Štummer, který v RFA svoji kariéru odstartoval dvěma vítězstvími.

Na galavečeři KSW 81 na ně navázal dalším triumfem a díky skvělému kontrolovanému výkonu nepustil k vážnější akci domácího bojovníka Jonatana Kujawy. Štummer má v současnosti mezi profesionály skóre 3-0 a budou-li jeho výkony nadále tak kvalitní, jeho další start v KSW bude jen otázkou času.

Turnaj KSW 79 byl pro československé bojovníky v KSW zlomový. Uskutečnil se totiž poprvé na české půdě v Liberci a v perfektním světle se na něm ukázal především Dominik Humburger. Jako jedna z hlavních hvězd večeře zdolal nepříjemného Brazilce Buena a zůstal nadále neporažený. Nejblíže ho čeká zápas znovu v RFA, tentokrát už o titul proti Nenadovi Avramovičovi.

Leo Brichta

I Leo Brichta bude mít střídavé starty
Další velkou novinkou je oznámení, že se v polské KSW představí také Leo Brichta. Ten dosud v RFA jen marně hledal přemožitele, a tak tento svérázný a velmi oblíbený český bojovník kývl na nabídku. Jeho soupeřem bude Maciej Kazieczko, který už bojoval o titul lehké váhy s Marianem Ziolkowskim.

Pro Brichtu jde s největší pravděpodobností o nejlepšího soupeře, jemuž kdy během své kariéry čelil. Do organizace KSW však Brichta nepřestoupil natvralo a stejně jako u ostatních bojovníků, i Brichta bude nadále zápasit v RFA.