Fajk vs Pejsar o Český titul!

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk Václav Pejsar bude zítra bojovat v Turecku o asijský titul WBC ABCO. Bez ohledu na výsledek jej na galavečeru v Praze bude čekat obhajoba českého titulu, který chce šampión IBO Lukáš Fajk!

16.6.2023 – Hala Královka, Praha, ČR
Bridgerweight
Václav Pejsar 🇨🇿🆚🇨🇿 Lukáš Fajk
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Na jedné straně osmatřicetiletý Václav Pejsar je bývalým českým šampiónem křížové a těžké váhy a od loňského roku je šampiónem váhy Bridgerweight. Tím se stal v červnu, když na galavečeru v Ústí nad Labem dokázal v odvetě jasně vybodoval 97:92 a 2x 97:93 velkého rivala Pavla Šoura a završil tak vzájemnou trilogii.

Na druhé straně sedmadvacetiletý Lukáš Fajk má na svém kontě šest výher v řadě a je v neskutečné formě. To dokázal ve svém posledním zápase v Německu, kde dokázal vybodovat srbského favorita Sanela Hasanoviče a získal prestižní Kontinentální titul organizace IBO.

Oba boxeři se zrovna nemusí a panují mezi nimi velmi napjatý vztahy a není nouze o hejty napříč sociálními sítěmi. Nyní budou mít možnost si vše vyříkat v boxerském ringu a 16. června na pražské Královce se můžeme těšit na velké bomby. Dokáže Pejsar titul obhájit, nebo si ho dravý Fajk urve pro sebe?

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk