Lauren Price má druhou výhru!

Lauren PriceBývalá skvělá amatérská boxerka Lauren Price, která letos přešla mezi profíky si připisuje druhou výhru. Ve čtyřech kolech zničila Maďarku Timeu Belik!

15.10.2022 – O2 Arena, Londýn, VB
Velterová váha
Lauren Price 🇬🇧🆚🇭🇺 Timea Belik
4. kolo TKO

Osmadvacetiletá britská boxerka Lauren Price (2-0-0, 1 KO) toho mezi amatérkami dokázala opravdu hodně. Má na svém kontě 3 bronzové medaile z mistrovství Evropy, zlato a bronz z mistrovství světa, zlato z Evropských her a především zlatou medaili z posledních olympijských her v Tokiu.

Lauren Price

Letos přešla mezi profesionálky a debutovala 11. června na galavečeru v londýnském Wembley, kde jasně vybodovala Valgerduru Gudstensdottir z Islandu. Dnes se postavila ke druhému profesionálnímu duelu a do cesty se ji postavila Maďarka Timea Belik (6-7-0, 2 KO).

Třicetiletá maďarská boxerka však ztrácela na domácí boxerku ve všech ohledech. Price byla rychlejší, přesnější a především nebezpečnější. Ve čtvrtém kole Belik jen inkasovala úder za úderem a ringový rozhodčí Mark Bates zápas ukončil. Lauren Price si tak připisuje druhé profesionální vítězství.

Lauren Price