Dubois ukončila Kolevu v 5. kole!

Caroline Dubois vs Milena KolevaSestra světového šampióna WBA Daniela Duboise předvedla velkou demolici a rodačku z Bulharska Milenu Kolevu ve čtvrtém kole poslala do počítání a v pátém ukončila!

15.10.2022 – O2 Arena, Londýn, VB
Lehká váha
Caroline Dubois 🇬🇧🆚🇧🇬 Milena Koleva
5. kolo TKO

Jednadvacetiletá Caroline Dubois (4-0-0, 3 KO), mladší sestra Daniela Duboise vyhrála ještě coby amatérská boxerka juniorské olympijské hry v roce 2018, které se konali v Buenos Aires. Amatérskou kariéru zakončila loni v srpnu s bilancí 37 výher a 3 porážky.

Letos v únoru debutovala mezi profesionálkami a začala výhrou na body s Litevkou Vaidou Masiokaite. Hned v březnu ukončila v prvním kole maďarskou boxerku Martinu Horgasz a naposledy v červenci ve druhém kole také Happy Daudi z Tanzánie.

Caroline Dubois vs Milena Koleva

Dnes nastoupila do čtvrtého profesionálního zápasu a do cesty se ji postavila zkušená bulharská boxerka Milena Koleva. Ta se představila v posledním duelu také pražským fanouškům, když se utkala s českou boxerkou Lucií Sedláčkovou, se kterou po dobrém výkonu prohrála na body.

Caroline Dubois však Bulharce dovolila vůbec nic a na konci čtvrtého kola ji poslala do počítání. V pátém kole to byl opět tah na jednu bránu a Dubois vyslala tvrdou kombinaci úderů na žebra a Koleva byla hodně ráda, že ringový Sean McAvoy zápas ukončil. Dubois tak vyhrála i počtvrté a zároveň potřetí v řadě před limitem.

Caroline Dubois vs Milena Koleva