KSW: Stošič knockoutoval Martínka!

Michal Martínek vs Darko StošičMáme za sebou další galavečer organizace KSW a českým bijcům se příliš nedařilo. Martínek, Štummer, Dvořák, Garba a Macek prohráli. Jen Brichta si připsal druhé vítězství v organizaci!

Polská organizace KSW se poprvé představila na české půdě v únoru galavečerem v Liberci a dnes zavítala do Třince. Turnaj KSW 87 nabídl celkem 9 duelů, ale českým zápasníkům se úplně nedařilo. Josef Štummer prohrál v prvním kole s Dawidem Karetou, Lukáš Dvořák na body Adrianem Dudkem a Vojtěch Garba nestačil Michala Dreczkowskiho, který jej ve vyrovnaném zápase přetlačil na body.

Adrian Dudek

V prvním kole zhasli naděje také Filipovi Mackovi, kterého utáhl na armbar ukrajinský zápasník Oleksii Polishchuk. To Leo Brichta předvedl opět strhující výkon, když dokázal ve třetím kole umlátit favorizovaného polského válečníka Romana Szymanskiho a v KSW se připsal výhru i ve druhém zápase.

Leo Brichta

Do hlavního duelu večera vstoupil bývalý šampión těžké váhy organizace Oktagon Michal Martínek, pro kterého to je již třetí duel v polské organizaci a do cesty se mu postavil obávaný srbský bojovník Darko Stošič. Martínek začal nadějně, ale při jedné z výměn v prvním kole Stošič nachytal Martínka tvrdou levou na bradu a byl konec.

Michal Martínek

KSW už má naplánovaný třetí galavečer v České republice a 17. února se vrátí do Liberce.