Galavečer v Brně přesunut na listopad!

Tohle je box 8Plánovaný galavečer v Brně, kde nás měli čekat dvě titulové bitvy Agateljan vs Šerban, Ryba vs Belujsky a také exhibiční zápas Lukáše Konečného je přesunut až na konec listopadu!

27.11.2023 – Sono, Brno, ČR
Tohle je Box 8
Vstupenky v síti Ticketportal!
Přímý přenos v rámci PPV – ZDE

Start v 18:00

Lukáš Konečný představuje již osmý galavečer pod názvem Tohle je Box, který se bude konta v brněnské hale Sono. Čeká nás celkem čtrnáct duelů z nichž dva budou titulové. Jako bonus se v ringu představí i sám, když v charitativní čtyřkolové exhibici vyzve Tomáše Chlupa.

Největšími taháky budou rozhodně titulové bitvy a především souboj o český pás ve střední váze Erik Agateljan vs Miroslav Šerban. Agateljan v minulosti držel český titul v super lehké váze a loni neúspěšně boxoval s Pavlem Polakovičem o titul ve velteru. Na druhé straně Šerban měl v držení též titul v super lehké váze a loni v listopadu byl velmi blízko k zisku rakouského titulu, ale duel s Diellim Vranocim skončil remízou.

Michal Ryba bude letos už podruhé bojovat o pás menší organizace UBO. Letos v srpnu získal Mezinárodní titul UBO, když ve čtvrtém kole ukončil Bosko Mišiče z Bosny. nyní chce získat také Interkontinentální titul této organizace a do cesty se mu postaví slovenský bijec Vladimír Belujský, který před dvěma letý získal světový titul v super střední váze malé organizace GBC.

Brněnským diváků se také představí bývalý český, Evropský a světový šampión Lukáš Konečný (52-5-0, 24 KO), který v charitativní exhibici vyzve v duelu vypsaném na čtyři tříminutová kola influencera Tomáše Chlupa. Galavečer se měl původně konat 20. října, ale ze zdravotních důvodů by se nemohli konat oba titulové zápasy, tak promotér Lukáš Konečně raději celou galu přesunul na 27.11.

Tohle je box 8