Baláž rozebral Šindeláře a má český titul!

Patrik BalážV loňském roce ještě titul získat nedokázal, když prohrál s Vladem Lengálem. Včera v Plzni si Patrik Baláž skvělým výkonem došel pro jednoznačné vítězství s Janem Šindelářem a je novým českým šampiónem super velterové váhy!

13.10.2023 – Tj Lokomotiva Plzeň, ČR
Super velterová váha
Patrik Baláž 🇨🇿🆚🇨🇿 Jan Šindelář
Pavel Hynek 100:90
Bohuslav Rűckschlos 99:91
Radek Linka 99:91

Čtyřiadvacetiletý olomoucký boxer „Rocky“ Patrik Baláž (10-4-0, 4 KO) zkoušel vybojovat český titul v super velterové váze již loni v prosinci na galavečeru v Lucerně. Baláž však po dobře rozjetém úvodu inkasoval ve čtvrtém kole tvrdý přesný úder a pás zůstal v držení Vladimíra Lengála.

Lengál však následně oznámil, že se chce věnovat především MMA a titul uvolnil. Baláž tak na včerejším galavečeru v Plzni vyzval o uvolněný titul třicetiletého Jana Šindeláře (7-1-0, 6 KO). Duel nabídl parádní bitvu, kterou měl plně pod kontrolou Baláž a pohodlně si desetikolovou bitvou dokráčel pro pás šampióna.

Tomáš Šálek

V Plzni získal český titul také Vladimír Řezniček, který v šesti kolech vyprovodil Adama Kolaříka. Do ringu se také vrátil bývalý šampión těžké váhy Tomáš Šálek, který splnil očekávaní a připsal si povinnou výhru nad italským veteránem Andreou Pescem. Jednoznačné vítězství si také připsal slovenský reprezentant Villam Tankó, který už v prvním kole ukončil Michaela Kellyho z Irska.

Villam Tánko