Řezníček je novým českým šampiónem!

Vladimír Řezníček vs Adam KolaříkČeský boxer Vladimír Řezníček získal po dvou neúspěšných pokusech konečně český profesionální titul, když v 6. kole ukončil Adama Kolaříka. Nyní si brousí zuby na Vasila Ducára!

13.10.2023 – Tj Lokomotiva Plzeň, ČR
Křížová váha
Vladimír Řezníček 🇨🇿🆚🇨🇿 Adam Kolařík
6. kolo TKO

Pětatřicetiletý Vladimír Řezníček (14-5-2, 6 KO) v minulosti již dvakrát o český titul v křížové váze bojoval, ale pokaždé odešel s prázdnou s Vasilem Ducárem (14-7-2, 10 KO). Nejprve v roce 2018 skončil zápas remízou a loni v prosinci jednoznačným způsobem vyhrál v pražské Lucerně na body Ducár.

Včera čekal Řezníčka pokus číslo tři a do cesty se mu postavil třicetiletý ranař Adam Kolařík (5-4-0, 5 KO). Zápas začal podle očekávání ve vysokém tempu a o tvrdé a přesné kombinace nebyla nouze. Kolařík měl z počátku lehce navrch, ale jeho tvrdé údery s Řezníčkem příliš neotřásli.

V pátém kole Řezníček sešlápl plyn a dokázal po velkém tlaku poslat Kolaříka do počítání. V Šestém kole jsme byly svědky několika zajímavých výměn a při jedné z nich Řezníček skvěle zasáhl, Kolaříkovi spadli ruce a následně jej Řezníček poslal k zemi a byl konec.

Adam Kolařík

Řezníček se tak stává novým českým šampiónem křížové váhy. Nicméně Vasil Ducár nevyloučil, že by Řezníčka vyzval. Po zápase nový šampión řekl, že by si rád dal s Ducárem zápas a věří, že by ho tentokrát dokázal porazit.