KSW: Prohra Martínka Platí!

Michal Martínek vs Daniel OmielanczukJe tu verdikt protestu. „Prý jsem vyhrál, ale nic se měnit nebude, protože by se musel prokázat nějaký záměr manipulace a že z principu se nic měnit nebude“. Napsal na sociální sítě Martínek!

„Nevím co na to říct. Bylo mi jasný, že bude hodně střetů zájmu….
Odveta mě nezajímá, protože nevím proč bych měl znovu něco dokazovat, když jsem byl podle asociace a majitelů vítězem a hlavně podle většiny fanoušků i polské scény. To už samo o sobě o něčem vypovídá vzhledem k tomu, že jsem zápasil s polským závodníkem. Pokud se máme potkat znovu, Bude to v rámci nějakého boje o ranking, ale nikoliv odveta jako taková“.

„Soupeři gratuluju. Není to jeho chyba, že to dopadlo takto. Oba jsme dělali to nejlepší, co jsme mohli a jsem rad ze jsem se danielovi postavil a toho chlapa mám rad a respektuju ho, protože oba víme s kým jsme zápasili v Rusku, můj respekt budeš mít vždy bez ohledu na to co se děje“.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

„Za tímto zápasem zůstane jizva na mém srdci a navždy zjizveny Sherdog a můj ranking. Ale to se hold asi může stát vzhledem k tomu, že tady teď sedím a čtu si tisíce zpráv celé scény na mou podporu. Takže velké děkuji všem fanouškům, kteří drží při mé osobě“.

„Jsem plný emocí a teď to sám musím rozdýchat, protože to je pro mě velké sousto a nečekal bych, že se mi něco takového stane při takhle těžkém zápase a ostře sledovaném v mezinárodní asociaci, která je vysílána v několika zemích světa“.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

„Já si teď dám na pár dní pauzu od médií, protože jsem pěkně nasranej a nechci bejt neslušnej. Už tohle jsem napsal nejslušněji jak umím a teď se mi opravdu nechce být slušnej“. Napsal na facebook Michal Martínek.