Jared Anderson se vrátí 10. prosince!

Jared AndersonNeporažená těžká váha Jared Anderson se utká 10. prosince na galavečeru v New Yorku s krajanem Jerry Forrestem!

Neporažený dvaadvacetiletý knockouter „Big Baby“ Jared Anderson (12-0-0, 12 KO) si na konci srpna připsal další rychlou výhru. když si připsal skalp srbské trojky Miljana Rovcanina (24-3-0, 16 KO). Ten vydržel pouhá necelá dvě kola.

Pro Andersona to byla již dvanáctá výhra v řadě a zatím si drží i stoprocentní bilanci v ukončení zápasů před limitem. Američanovi aktuálně patří pětapadesáté místo ve světovém žebříčku a dvanácté v domácím žebříčku Spojených států.

S výhrami roste i chuť a Anderson po zápase řekl že chce neporaženého chorvatského bijce Filipa Hrgoviče a další velká jména. z Prohlášení nakonec nezbylo vůbec nic a jeho dalším soupeřem bude čtyřiatřicetiletý krajan Jerry Forrest (26-5-2, 20 KO).

Jared Anderson vs Miljan Rovcanin

Forrest v loňském roce odboxoval dva vysoko hodnocené zápasy a oba skončili překvapivě remízou. Nejprve s čínskou jedničkou Zhilei Zhangem a poté i s Michaelem Hunterem. Naposledy stál v ringu letos v květnu, kdy jej jasně přejel bulharský veterán Kubrat Pulev.

Zhilei Zhang vs Jerry Forrest