Clash of the Stars 3 se blíží!

Clash of the Stars 3Galavečer Clash of the Stars se vrací opět na místo činu do pražské haly Královka. Filip Grznár vs Aleš Bejr, Karel Benda vs Jaroslav Kotlár Tadeáš Veselý vs Pavel Měsíček a další!

29.10.2022 – Hala Královka, Praha, ČR
Clash of the Stars 3
Start v 19:00
PPV koupíte od 199 kč na ClashOfTheStarsTV

Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů Clash of the Stars odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné.

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Po zranění ruky, které ho vyřadilo ze zápasu v červnu, se do akce vrací drsný raper Vercetti CG. Tentokrát bude jeho soupeřem první bojovník ze Slovenska Tomáš Križan, člen skupiny youtuberů Naked Bananas. Skvělý zápas slibuje střet mezi Luktumou a Olchičem. Luktuma si svou vítěznou premiéru odbyl už na prvním galavečeru Clash of the Stars. Olchič naopak nastoupí do svému úplně prvního MMA zápasu. Prosadí si Luktuma skvělý pohyb, dlouhé ruce a kvalitní striking, nebo bude dominovat Olchič a jeho judo, kterému se v mládi roky věnoval? Do akce se rovněž vrací oblíbená bojovnice xHolakys, která se utká s Klárou Havlíkovou. Dojde také na řešení osobních sporů mezi raperem Nenym a influenceram Kid Ajvnem, nebo na souboj těžkých vah mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem alias Kotlár security.

Zcela poprvé v Česku pak diváci uvidí souboj 2 na 1! Statečným bojovníkem, který se postaví hned dvěma soupeřům současně, bude dekorovaný kickboxer Filip Roubíček.

Clash of the Stars 3

Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozvíme na galavečeru 29. 10. 2022 v hale Královka – Praha. Vstupenky už jsou vyprodané, takže kdo nestihl koupit, může si zakoupit PPV!


Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3