Krassyuk: Žádná kontroverze, ale jasná výhra!

Oleksandr Usyk vs Daniel DuboisPromotér neporaženého šampióna těžké váhy Alexander Krassyuk má o včerejším zápasu jasno. Nebyla to žádná kontroverze, Usyk jasně vyhrál a knockoutoval Duboise!

Včerejší titulový duel komutuje také Oleksandr Usyk a jeho promotér Alexander Krassyuk. Oba se shodnou, že o žádnou kontroverzi v pátém kole nešlo, kde Dubuis a jeho tým reklamovali čistý úder na pás, který ringový Luis Pabon vyhodnotil jako nízký úder.

Reakce Oleksandra Usyka neprodleně po vyhraném duelu a obhajobě pásů WBA super, WBO, IBF a IBO.
„Cítím se dobře. Jsem vděčný za svůj tým, rodinu a děti. Jsem ale vděčný za svou zemi a ukrajinskou armádu. Moc děkuji. Box je tvrdý sport, ale miluji ho. Respektuji svého soupeře, ale je to box, není to balet. Hodnotím jeho sílu? Ne. Pouze v mých koulích“. Komentoval duel Oleksandr Usyk.

Nyní duel okomentoval také Usykův promotér Alexander Krassyuk, který žádnou kontroverzi nevidí a vidí jen jasné vítězství svého svěřence.
„Co tím myslí kontroverze? Za co? Za nízkou ránu? Není důvod se o něčem dohadovat, protože šlo o úder pod pás a tam není o čem polemizovat. Byl to naprosto suverénní výkon, který Usyk předvedl. Vyhrál přesně každé kolo… včetně toho, o kterém se tak dlouho diskutuje. Vyhrál, čistě vyhrál. A pak toho chlápka srazil. Co jiného k tomu můžeme říct? Viděli jsme od Duboise několik nízkých ran, nebyla jen jedna. Usyk předvedl opravdu dominantní výkon a já jsem za to rád“. Komentoval duel Alexander Krassyuk.