Dubois: Měl bych být mistrem světa!

Oleksandr Usyk vs Daniel DuboisBritský boxer a neúspěšný titulový vyzývatel o světové tituly Daniel Dubois je přesvědčen, že měl včera v duelu s Oleksandrem Usykem vyhrát a chce odvetu!

Pětadvacetiletý boxer Daniel Dubois (19-2-0, 18 KO) pod vedením zkušeného trenéra Dona Charlese vysvětluje, proč měl vyhrát. Dubois pevně věří, že byl okraden o světové tituly těžké váhy. Cítí, že Usyk měl být rozhodčím pořítán.

„Tuto chybu je třeba napravit. Tohle musí jít ještě dál, je potřeba na to zatlačit. Právě teď bych měl být mistrem světa a držet čtyři světové tituly. Nebyla to spravedlnost. Je třeba o tom mluvit a něco s tím udělat než žít v této lži. Je to jeden velký podvod“. Říká nekompromisně Dubois.

„Určitě chci odvetu a dosáhhneme spravedlnosti, musí se to stát, takhle to nemůže skončit. Na tom úderu jsme pracovali v posilovně týdny a týdny. Podařilo se nám to a to měl být náš okamžik. To měl být knockout. Cítím se vykuchaný. Nebyla to nízká rána. Cítil jsem, jak to dopadlo perfektně, udeřilo ho do břicha. Vím to jistě, když zasadím dobrou ránu.“ Dodává Dubois po prohře s Oleksandrem Usykem.

za svým svěřencem stojí také šéf stáje Queensberry Promotions a promotér Frank Warren. „Situace je taková, že budeme lobbovat u WBA, aby zápas prohlásila za anulovaný bez výsledku. Byl to knockout, o kterém rozhodčí řekl, že byl pod pásem… Úder ve skutečnosti dopadl na opasek jeho šortek.“ řekl Warren