Sauerland: Usyk začíná zpomalovat!

Filip HrgovičPromotér Filipa Hrgoviče věří, že se v dalším titulovém zápasu střetne jako povinný vyzývatel s Oleksandrem Usykem. Zároveň podotýká, že Usyk už není tak rychlý jako dřív!

„Organizoval jsem pro Usyka několik zápasů, takže ho znám velmi dobře. Když se podíváme na sobotní zápas s Danielem Duboisem, tak mi Usykův výkon ukázal, že začíná zpomalovat, už tam nebyla taková svižnost jako dřív“. Komentoval duel šéf stáje Wasserman boxing.

„Hrgovič v poslední době nebyl aktivní a to se podepsalo na jeho formě, ale hodně mu pomohl poslední zápas, ve kterém odboxoval téměř celých dvanáct kol. Takový výkon potřeboval a každé vyboxované kolo v tomto zápase se určitě vyplatí. V boji proti Usykovi vidíme své šance, půjdeme do tohoto boje s velkou sebedůvěrou“. Dodává Kalle Sauerland.

Na začátku srpna dostaly týmy Oleksandra Usyka a Filipa Hrgoviče od organizace IBF oficiální dokumenty potvrzující, že by se měli Usyk a Hrgovič střetnout, protože chorvatský boxer je povinný vyzývatel. Do duelu může hodit „vidle“ jedině sjednocující zápas s Furym, který je však v nedohlednu.

Filip Hrgovič