Krassyuk: Usyk končí kemp, zápas s Furym nebude!

Oleksandr UsykPromotér úřadujícího světového šampióna těžké váhy Oleksandra Usyka přišel se zásadní zprávou. Souboj s Furym nebude, Usyk se bude soustředit na povinnou obhajobu, říká Alexander Krassyuk!

„Pokud bych Vám začal říkat seznam věcí, které jsou špatně a na kterých jsme se nedokázali shodnout, tak by mi nestačilo ani těch patnáct minut, které tady máme vyhrazené“. řekl Krassyuk v rozhovoru pro Talk Sport.

„Byl tam seznam věcí, které chtěl získat Fury ve svůj prospěch, ale které pro nás byly absolutně nepřijatelné, které byly naprosto neuctivé vůči našemu šampiónovi a bývalému nespornému šampiónovi křížové váhy Oleksandovi Usykovi“. Pokračuje Krassyuk.

„Jednání nemohu zveřejnit, je to součást etiky. Takže když začnu zacházet do detailů, nebude to vypadat dobře. Možná, pokud by druhá strana byla ochotna přijmout prozradit o jaké věci šlo, můžeme o tom mluvit. V tuto chvíli to nemohu udělat jen z tohoto důvodu“.

„S obrovskou lítostí v srdci musím přiznat, že zápoas 29. dubna nebude. Usyk si nyní dá krátkou pauzu, protože byl dlouho v přípravě a potřebuje také regenerovat a poté se bude soustředit na povinné obhajoby jednotlivých organizací. Takže zápas Furym nebude“. Zakončil Ukrajincův promotér.

Alexander Krassyuk, Egis Klimas, Oleksandr Usyk