Warren věří, že není dohoda s Usykem ztracena!

Tyson FuryPodle promotéra Tysona Furyho nastal největší problém v jednání o případné odvetě a rozložení peněz v ní. Reaguje na slova Krassyuka a snaží se zápas zachránit!

„Tyson veřejně prohlásil, že bychom měli zrušit odvetu. To bylo pro zjednodušení dohody a abychom se rychleji mohli také domluvit. Klauzule o odvetném zápase mohou být velmi obtížné a všichni dobře vědí, jak to bylo, když se měl utkat Anthonym Joshuou. Vše se zablokovalo, když ho Deontay Wilder postavil k soudu. Zrušil se plánovaný zápas a Tyson musel potřetí bojovat s Wilderem“. Říká Warren.

„Každopádně jsem přesvědčil Tysona, aby vzal odvetu s Usykem odsouhlasil a on to udělal. Tak jsem jim v neděli řekl, že půjdeme do odvety. Pak jsme se dostali do finančního sporu, jak budou peníze na odvetu rozděleny a tam vznikl největší problém. Kdyby zápas chtěli, tak by se konal“. Pokračuje Warren

„Usyk a jeho tým si musí uvědomit, že díky nám vydělají takové peníze. Tyson Fury je tím, kdo má velkou cenu, přitáhne na sebe sponzory, televize atd. Myslíte, že si vydělají takové peníze v souboji s Filipem Hrgovičem, Joe Joycem nebo Danielem Duboisem? Každý ví, že ne, protože to nebude finančně atraktivní zápas. Bude se snažit zápas zachránit, protože mi chceme sjednocení“. Zakončil britský promotér Frank Warren.

Frank Warren a Tyson Fury