Krassyuk: Pokud se posune datum, bude rozdělení 50:50!

Alexander Krassyuk, Egis Klimas, Oleksandr UsykPromotérovi ukrajinského boxera a světového šampióna Oleksandra Usyka pomalu dochází trpělivost s průtahy Tysona Furyho!

„Jednání nyní běží na Instagramu, kde si oba boxeři vyměňují vzkazy a kupodivu nás to trochu posunulo. Ale potřebujeme už smlouvy, aby se zápas mohl konat, ten se na sociálních sítích nepodepíše. Stále čekáme, ale naše čekání nebude trvat věčně“. Říká promotér Alexander Krassyuk.

„Nejsem si moc jistý, že ke sjednocujícímu zápasu dojde 29. dubna, budu překvapen, jestli to tak bude. Ale pokud k němu dojde, budu opravdu šťastný. Ale je už polovina března a smlouvy nikdy. Udělali jme tolik ústupků a vyhověli dodatečným požadavků, a přesto jsme stále na místě“. Pokračuje Krassyuk.

„Usyk o ten zápas strašně moc stojí, proto přistoupil na všechny požadavky včetně rozdělení výdělku 70:30. Nicméně se bavíme o termínu 29. dubna. Pokud by se datum odložil, tak jiné rozdělení než 50:50 nepřipadá v úvahu“. Dodal promotér.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

Stejně mluví také Usykův manažer Egis Klimas.“Nikdy jsme se nebavili o žádném jiném datu než 29. dubna. Na tento den se vše cílilo a všechny požadavky jsou spjaté s tímto dnem. 29. dubna 70:30 bez odvety. Tak to řekl jasně Oleksandr a tak to také bude. Pokud nebude do konce týdne smlouva, bude hledat jinou cestu“. Vysílá jasný vzkaz Klimas.