Kownacki je zpět. Utká se s Vargasem!

Adam KownackiPolská jednička Adam Kownacki se po třech porážkách v řadě vrací mezi šestnáct provazů a již tuto sobotu se střetne s veteránem Devinem Vargasem!

25.3.2023 – Armory, Minneapolis, USA
Těžká váha
Adam Kownacki vs Devin Vargas
Přímý přenos na Showtime!

Polská jednička a světová devětadvacítka „BabyFace“ Adam KOWNACKI (20-3-0, 15 KO) a americká pětatřicítka Devin VARGAS (22-8-0, 9 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na galavečeru Matias vs Ponce!

Třiatřicetiletý polský boxer Adam Kownacki neprožívá zrovna nejlepší část své profesionální kariéry. Za poslední tři roky odboxoval pouze 3 zápasy a všechny prohrál. Nejprve ho dvakrát před limitem ukončil skoro odepisovaný „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-3-0, 20 KO) a naposledy loni v červenci také turecký boxer „The Iceman“ Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO), který jej porazil na body.

Nebylo jisté, zdali bude Kownacki pokračovat nebo ne. První porážky kariéry s Robertem Heleniusem přisuzoval k narození dítěte, že se nemohl plně věnovat přípravě. Do Zápasu s Demirezenem však sliboval, že bude připraven na sto procent, ale překvapivě na papírově slabšího soupeře ztrácel.

Adam Kownacki

Nyní se polský bijec mezi šestnáct provazů vrací a již tuto sobotu vyzve domácího dvaačtyřicetiletého boxera Devina Vargase, který by  měl odstartovat Kownackiho restart kariéry. Vargas odboxoval za poslední roky jediný duel, když jej loni v září knockoutoval ve čtvrtém kole bývalý světový šampión Charles Martin.

Adam Kownacki