Kotlár vs Procházka dnes večer na Clash Of The Stars IV!

Jaroslav KotlárTomáš „Abé“ Charvát nemůže do zápasu nastoupit a Jaroslav „Security“ Kotlár se dnes večer utká na Clash Of The Stars: Episode IV s Lukášem „HuHu“ Procházkou!

DNES – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Start 18:00
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz
Vstupenky v prodeji také na Ticketmaster.cz

Oblíbený formát zápasů známých osobností Clash of the Stars je zpět. Po úspěšném roce 2022 míří Clash doslova na konec vesmíru a ještě dál. Můžete se těšit na další dávku skvělých zápasů, světovou světelnou a hudební show a nabitý doprovodný program

A vrátí se také jedna z hlavních tváří třetího galavečera Jaroslav Kotlár alias „Kotlár Security“. Ten se loni utkal s kulturistou Karlosem Bendou a Kotlár šel do předu jako bulldog a na Bendu tlačit a byl mnohem nebezpečnější. Benda ho chtěl hodit na zem ale Kotlár pokus odmítl. Ke konci prvního kola přišel v podání Bendy přesný úder a poslal Kotlára na zem, kde ho dokončil.

Nyní je Kotlár o to víc hladový po výhře a do cesty mu měl původně postavit youtuber a Tiktoker Abé Charvát. Jenže ten na poslední chvíli ze zápasu odstoupil z důvodu zažívacích problémů údajně a organizace musela hledat náhradu.

Tu nakonec narychlo našla a bude jím Lukáše Procházku alias HUHU. Ten svůj první zápas na prvním galavečeru prohrál, ale teď je připravený se očistit, vyhrát a porazit miláčka publika. Vyrovná si Kotlár scóre #vestylu? Duel bude v nově vytvořené kleci o rozměrech 3×3 metrů a nebude kam utéct.

Jaroslav Kotlár vs Lukáš Procházka