Klimas: Usyk má před sebou nejtěžší zápas kariéry!

Egis Klimas a Oleksandr UsykManažer Oleksandra Usyka si je vědom, že Tyson Fury bude nejtěžším soupeřem. Zároveň však věří, že Usyk zápas zvládne a tituly sjednotí!

„Dlouho, opravdu dlouho jsme pracovali na tom, abychom tento boj dokázali uspořádat a v únoru se to stane realitou. Rozhodně to nebude jednoduchý zápas, to je jasné. Bude to pravděpodobně nejtěžší zápas Usykovy kariéry. Je sebevědomý, ale zároveň dobře ví, že ho čeká spousta práce. Je to dříč, dobrý sportovec a velmi dobrý bojovník“ Řekl Egis Klimas

„Nebude ani snadné najít sparingpartnery, protože Tyson Fury je velmi vysoký, s velkým dosahem a má velmi neohrabaný styl a je opravdu těžký, takže tohle bude největší výzva. Ale nepochybuji o tom, že Oleksandr vyhraje. Výhodami budou jeho práce nohou, jeho inteligence a jeho boxerské IQ. Ani bych neřekl, že Fury má velkou moc. Má velkou váhu a opírá se o své soupeře, ale tohle na Usyka stačit nebude.

„Nezapomeňte, že Usyk již držel všechny čtyři pásy v křížové váze. Nikdo nevěřil, že by v těžké váze mohl dojít tak daleko a ovládnout divizi. Je pro mě požehnáním pracovat s tak výjimečným člověkem jakým je Oleksandr. V únoru to bude skvělá show. Největší show za poslední roky“ Uzavírá Klimas.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk