Kdo ovládne odvetu Kincl nebo Vémola?

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2Úřadující šampión střední váhy organizace Oktagon Patrik Kincl a bývalý šampión Karlos Vémola se střetnou na galavečeru Oktagon 43 v pražské O2 aréně na konci května!

20.5.2023 – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 43
Střední váha
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇨🇿 Karlos Vémola 2
Start v 18:00
Vstupenky k zakoupení na O2arenaCZ
PPV na OkatgonTV

Na toto zúčtovaní se čekalo několik dlouhých let. Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona organizace Oktagon je konečně tady. Vše se rozlouskne 20. května v pražské O2 areně na turnaji roku s názvem Oktagon 43, kde Kincl obhájí nebo si Vémola vezme zpět titul šampióna.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby. Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před více jak čtyřmi lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval Karlos „Terminátor“ Vémola.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola

Kincl však za tu dobu udělal obrovský posun v kariéře a do organizace Oktagon přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a poté dostat „Terminátora“ znovu do klece. Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

Kdo je skutečným králem střední váhy? Dva velikáni českého MMA, kteří se dlouhodobě nemají v lásce dají do plánované odvety vše co mají. Vstupenky již v prodeji na stránkách pražské O2 arény. 

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

V jaké je formě po zranění český terminátor uvidíme již 15. dubna v Liberci, kde si dá Vémola zahřívací zápas a jeho soupeřem bude Al Matavao.

Karlos Vémola vs Al Matavao

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2