Tobiáš Barták ovládl MČR!

Tobiáš BartákČeský fighter a boxer Tobiáš Barták zazářil na letošním mistrovství republiky juniorů v Českých Budějovicích a získal zlatou medaili!

„Jsem moc rád, že jsem dostal příležitost závodit v boxu. Za to bych rád poděkoval především trenérovi Míťovi Soukupovi. Abych mohl startovat na mistrovství republiky, musel jsem před mistrovstvím absolvovat alespoň tři zápasy, což se mi podařilo jedním startem na lize a účastí na mezinárodním turnaji Dracula open v Rumunsku“.

Tobiáš Barták

„Turnaj v Rumunsku byl velmi kvalitně obsazen a já se po dvou vítězství potkal v semifinále s mistrem světa a Asie Javokhirem Ummataliyevem. Byl to pro mě neskutečný zážitek, i když mě soupeř nakonec porazil na body“.

Tobiáš Barták

„Na mistrovství republiky mě v prvním zápase čekal Jakub Toráč, kterého jsem porazil v 2. kole. V semifinále jsem se utkal s Jiřím Vaculou, kterého jsem dokázal po tvrdém boji porazit na body. O zlato jsem poté utkal s Lukášem Chalupkou, kterého se mi podařilo porazit už v 1. kole. Celé mistrovství bylo skvěle organizované, byla to pro mě cenná zkušenost a já jsem si ho opravdu moc užil“. Řekl po zlatém vítězství Tobiáš Barták.

Tobiáš Barták