Kdo je Tomáš „Abé“ Charvát?!

Jaroslav Kotlár vs Tomáš CharvátNa galavečeru Clash Of The Stras IV, který se bude konat 11. března se střetne nejznámější securiťák Jaroslav Kotlár s Tomášem Charvátem. Nyní se podíváme kdo vlastně je Tiktoker s přezdívkou „Abé“!

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Jaroslav Kotlár vs Tomáš Charvát
Strat 18:30
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz

Oblíbený formát zápasů známých osobností Clash of the Stars je zpět. Po úspěšném roce 2022 míří Clash doslova na konec vesmíru a ještě dál. Můžete se těšit na další dávku skvělých zápasů, světovou světelnou a hudební show a nabitý doprovodný program.

A vrátí se také jedna z hlavních tváří třetího galavečera Jaroslav Kotlár alias „Kotlár Security“. Ten se loni utkal s kulturistou Karlosem Bendou a Kotlár šel do předu jako bulldog a na Bendu tlačit a byl mnohem nebezpečnější. Benda ho chtěl hodit na zem ale Kotlár pokus odmítl. Ke konci prvního kola přišel v podání Bendy přesný úder a poslal Kotlára na zem, kde ho dokončil.

Nyní je Kotlár o to víc hladový po výhře a do cesty se mu postaví známý Tiktoker Tomáš „Abé“ Charvát, kterého si nyní představíme trošku blíže, protože není ve sportovním světě tak známí jako právě Jaroslav Kotlár.

Tomáš Charvát

Čtyřiatřicetiletý rodák z Brna Tomáš Charvát převzal svou přezdívku „Abé“ po svém dědovi, aby mu uctil památku. Na svém YouTube kanálu, kde točí vtipná videa je velmi populární a má více než 100 tisíc aktivních odběratelů.

Charvát má 177 cm a 130 kilogramů a podle svých slov sice do fitka chodil, ale dlouho mu to nevydrželo. Nyní však opět začal tvrdě makat, aby Jaroslava Kotlára porazil. Do Clash of The Stars jde hlavně proto, aby překonal sám sebe, zviditelnil se, něco vydělal a dal sílu šikanovaným lidem. „Chci ukázat, že strach je jen pocit“. říká Charvát