Hitchins zdemoloval Bauzu a má dva tituly!

Richardson Hitchins vs John Bauza Americký neporažený šampión Richardson Hitchins v noci jasně dominoval a vybodoval Johna Bauzu. Obhájil pás IBF severní Ameriky a získal také americký titul WBC! Video ze zápasu v článku!

4.2.2023 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Super lehká váha
Richardson Hitchins 🇺🇸🆚🇵🇷 John Bauza
Tom Carusone 100:88
Max DeLuca 100:88
Ken Ezzo 100:88

Neporažený pětadvacetiletý americký boxer Richardson Hitchins (16-0-0, 7 KO) se na nočním galavečeru v New Yorku postavil k první obhajobě pásu severní Ameriky organizace IBF a jeho soupeřem byl portorický vyzývatel „El Terrible“ John Bauza (17-1-0, 7 KO).

Hitchins dostal už v prvním kole soupeře do počítání, i když to bylo chybné rozhodnutí ringového Charlie Fitche, protože Američan Bauzovi přišlápl nohu a ten díky tomu přepadl na podlahu ringu. Nicméně Hitchins  jasně vládl ringu a ve čtvrtém kole regulérně po tvrdé kombinaci poslal Bauzu k zemi, který tak byl ve druhém počítání.

Richardson Hitchins vs John Bauza

Do pátého kola nastupoval Bauza už s hodně nateklým levým okem a Hitchins pokračoval v jasné demolici. V devátém kole byl Portoričan kousek od ukončení, ale nakonec přežil i poslední kolo silou vůle a o vítězi museli rozhodnou rozhodčí.

Richardson Hitchins vs John Bauza

Ti však neměli příliš mnoho práce a Hitchins vyhrál u všech sudích všechna kola. Američan tak obhájil pás severní Ameriky IBF a získal také americkou verzi titulu organizace WBC, který byl do zápasu vložen.