Joshua vybodoval v Londýně Franklina!

Anthony Joshua vs Jermaine FranklinBývalý světový šampión „AJ“ Anthony Joshua dokázal na galavečeru v Londýně jasně přeboxovat Američana Jermaine Franklina!

1.4.2023 – O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Steve Gray 118:111
Fabian Guggenheim 117:111
Alex Levin 117:111

Britský boxer Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) se dnes vrátil mezi šestnáct provazů po dvou porážkách s Oleksandrem Usykem, který ho v loňském roce obral o čtyři světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Do cesty se mu postavil americký boxer „989 Assassin“ Jermaine Franklin (21-2-0, 14 KO).

Zápas začal vyrovnaně z obou stran a nebyl v příliš vysokém tempu. Mnohem menší Franklin se spoléhal na výpady a Joshua pro změnu na silovou převahu, která fungovala velmi dobře. Zásahy Joshuy byly jednoznačně tvrdší a Američana hodně brzdili.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

Kdo čekal, že se zápas rozjede, tak musel být zklamán. Až do závěrečného gongu jsme spíše viděli průměrný souboj, ve kterém se hodně klinčovalo. O vítězi nakonec rozhodlo trio sudích, kteří neměli těžkou práci a po jednostranném výkonu se Anthony Joshua vrátil do ringu vítězně.

Po skončení duelu si ještě oba boxeři dostali do menší šarvátky, která naštěstí skončila po pár vteřinách. Avšak tento výkon by jen stěží stačil na Tysona Furyho, které nepřímo v pozápasovém rozhovoru Anthony Joshua vyzval.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin