Robeisy Ramirez má titul WBO!

Robeisy Ramirez vs Isaac DogboeKubánský boxer Robeisy Ramirez dokázal v sobotu v noci jasně vybodovat Isaaca Dogboe a získal světový titul organizace WBO v pérové váze! Video ze zápasu v článku!

1.4.2023 – Hard Rock Hotel & Casino, Tulsa, USA
Pérová váha
Robeisy Ramirez 🇨🇺🆚🇬🇭 Isaac Dogboe
Chris Flores 118:109
Josef Mason 119:108
David Sutherland 117:110

Devětadvacetiletý kubánský boxer Robeisy Ramirez (12-1-0, 7 KO) má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou mu uštědřil při debutu v roce 2019 Američan Adan Gonzales. Od té doby si Ramirez připsal na své konto jedenáct výher v řadě a získal 3 americké tituly.

V loňském roce odboxoval celkem 3 duely, když nejprve v únoru ukončil ve třetím kole Erica Donovana, poté v červnu šokoval, když v pátém kole knockoutoval favorizovaného Abrahama Novu a naposledy stál v ringu v říjnu, když v devátém kole ukončil argentinského boxera Jose Matiase Romera.

Robeisy Ramirez vs Isaac Dogboe

V sobotu v noci se postavil do jednoznačně nejdůležitějšího zápasu kariéry o uvolněný pás světového šampióna organizace WBO. Do cesty se mu postavil o rok mladší úřadující Mezinárodní šampión a bývalý světový šampión super bantamové váhy Isaac Dogboe (24-3-0, 15 KO).

Ramirez v zápase dominoval a většinu času byl duel v jeho režii. Ve druhé polovině zápasu hodně na Dogboa tlačil a v posledním kole jej dokázal dostat do počítání. Nicméně Dogboe nebyl nijak otřesen a duel došel až do bodového rozuzlení, ve kterém bylo rozhodnuto, že novým šampiónem pérové váhy je zaslouženě Robeisy Ramirez.