Joshua vs Wallin v Rijádu!

Anthony Joshua vs Otto Wallin Rijád bude hostit 23. prosince neskutečně našlapaný galavečer těžké váhy a v ringu uvidíme Joshuu, Wildera, Makhmudova, Sancheze, Wallina, Parkera, Duboise, Millera, Hrgoviče a další!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin 

Saúdové si pro nás na konec prosince připravili obrovskou nálož zajímavých zápasů. I když jsme se nakonec nedočkali duelu mezi Joshuou a Wilderem, tak i přesto se máme na co těšit. Ale i to není vše, na 17. února bude zítra oficiálně oznámen také sjednocující zápas mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem, který se bude konat též v Saúdské Arábii.

V prosinci změří síly bývalý šampión těžké váhy Anthony Joshua a Otto Wallin. Švédský boxer dokázal hodně pozlobit Tysona Furyho, který je jediný jeho přemožitel a Wallin hodně stojí o odvetu. V souboji s Joshuou se k tomuto duelu může rychle přiblížit, naopak Joshua vyhrát musí za každou cenu a je také velkým favoritem.

V ringu uvidíme také souboj dvou bývalých šampiónů Deontaye Wildera a Josepha Parkera. Wilder přišel o titul v trilogii s tysonem Furym a Parker pro změnu v souboji s Joshuou. Wilder si brousí zuby na další knockout, kdežto Parker bude spoléhat na vytrvalost a techniku. Daniel Dubois se vrací po prohře s Usykem a střetne se s dopingovým obrem z Ameriky Jarrellem Millerem.

Neporažený Kubánec Frank Sanchez má lehčího soupeře, kterým bude Junior fa, který se vrací po roční pauze. Povinný vyzývatel za organizace IBF Filip Hrgovič má pžed sebou také zápas na povinnou výhru s Australanem Markem De Morim, který měl v minulosti také problémy s dopingem. Ruský neporažený obr Arslanbek Makhmudov vyzve německého boxera a Evropského šampióna Agita Kabayela.

Galavečer nabídne také dvě slabší titulové bitvy. V křížové váze bude hájit pás IBF Australan Jai Opetaia, kterého vyzve britský boxer Ellis Zorro. Do ringu se k obhajobě pásu WBA v polotěžké váze vrací konečně také ruský bopxer Dmitry Bivol, který změří síly s Britem Lyndonem Arthurem.

Anthony Joshua vs Otto Wallin