Jonas vs Mayer o titul IBF!

Natasha Jonas vs Mikaela MayerÚřadující šampiónka velterové váhy Natasha Jonas se 20. ledna střetne na galavečeru v Liverpoolu s bývalou šampiónkou super pérové váhy Mikaelou Mayer!

20.1.2023 – Echo Arena, Liverpool, VB
Velterová váha
Natasha Jonas 🇬🇧🆚🇺🇸 Mikaela Mayer
Přímý přenos na Sky Sports!

Britská dvojka a světová čtyřka Natasha JONAS (14-2-1, 9 KO) a americká a světová jednička Mikaela MAYER (19-1-0, 5 KO) se utkají na galavečeru v Liverpoolu v desetikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Devětatřicetiletá britská šampiónka Natasha Jonas sjednotila v loňském roce výhrou nad Mariii Eve Dicaire tituly WBC, WBO a IBF v super velterové váze a následně pásy uvolnila a přesunula se do velterové váhy, ve které získala letos v červenci světový titul IBF, když v osmém kole ukončila kanadskou boxerku Kandi Wyatt.

Nyní ji čeká první obhajoba a do cesty se ji postaví třiatřicetiletá americká boxerka a bývalá světová šampiónka super pérové váhy Mikaela Mayer. Američanka loni sporně prohrála ve sjednocujícím duelu s krajankou Alycií Baumgardner a poprvé poznala hořkost porážky.

Letos v dubnu se však vrátila vítězně, když vybojovala prozatímní světový titul WBC v lehké váze výhrou na body nad Lucy Wildheart. Na začátku září si dala zápas v super lehké váze, ve kterém vyhrála na body nad Italkou Silvií Bortot. Nyní by chtěla opět získat plnohodnotný světový titul a bude i velkou favoritkou.

Natasha Jonas vs Mikaela Mayer